Stránky

středa 27. srpna 2014

... dentist appointment

Auu, dnes hodlám jen ležet a naříkat.
 Už týden mě pobolíval zub. Určitě znáte tu nepříjemnou bolest při reakci na studené či teplé nápoje.
V 6:40 jsem volala ke své zubní lékařce jestli by bylo možné přijet po sedmé hodině, nakonec jsme se domluvily na 8:00 - 9:00 kdy mají v ordinaci prostor pro neobjednané pacienty.
V 7:55 jsem dorazila do ordinace a říkala jsem si, super jenom tři lidi přede mnou ... pfff, na řadu jsem se dostala 9:30 a po ukrutné půlhodině bolestivého vrtání zubu až na nerv jsem se z ordinace dostala v10:05
Za měsíc kontrola a předělání provizorní plomby.
A zítra jedeme na dovolenou, tak jen pevně doufám, že to se mnou ten zub aspoň týden vydrží v klidu.
________________________

Auu, today I am going to just relax and wail
 My tooth hurt almost whole week. I´m sure you know that annoying pain too. At 6:40 am I called to my dentist if it would be possible to come after seven o'clock, we  agreed on time between 8:00 and 9:00 am. At 7:55 I arrived at the dentist's office and I thought, cool only three people in front of me ...  pfff, in to the dentist office I got at 9:30 am and after half an hour of excruciating pain from drilling my tooth to the nerve, I got out of dentist office at 10:05 am.
And tomorrow we're going on vacation and I just hope that I will that me and my tooth can hold out in peace together for a week !

… with love Dominika

 

2 komentáře:

 1. juuj moja preco si si nedala injekciu?

  Pozyvam na koncoletnu Skin in Blossom giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/08/koncoletna-skin-in-blossom-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Netušila jsem, že to bude až tak bolestivé. Šla jsem tam s tím, že mám mini kaz :-/ Bolí mě to ale dodnes.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments