Stránky

pondělí 18. srpna 2014

... MondayDnes mi začala sedmidenní služba v práci. Ač mě to stáhlo hodně přemáhání, ráno jsem si přivstala a zašla se vyběhat s Timmem na zahradu. 
Překvapivě mi ten den utekl poměrně rychle, žádný protiva se nám v restauraci pro dnešek taky nezastavil, takže to je plusový bod ! Pff a taky jsem parádně zmokla po cestě domů, taky se vám stává, že s sebou berete deštník na každou malou procházku, cestu na nákup apod. a zrovna když si ho zapomenete tak lije jako z konve? No, a já měla dnes s sebou jen světřík :D Zítra si pro jistotu beru jak deštník tak i bundu, protože se tím naším horským proměnlivým počasím nechci nechat zaskočit dvakrát v jednom týdnu =)
_____________________________

Today I started a seven-day service at work. Even though I did not want to, I got up earlier and went to the garden with Timmy.
Surprisingly day ran quite quickly. No annoying guest in the restaurant showed up, so it is a plus point!
Pff, and I soaked in the rain on my way home. It´s also happening to you, that you take an umbrella with you on every little walk, shopping etc. and just when you forget it, it´s raining? Well, I had just a sweater with me today :D Tomorrow I'll be sure to take an umbrella and jacket, because I do not want to be surprised twice in one week by this mountain weather =)

 

… with love Dominika

   

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments