Stránky

středa 20. srpna 2014

... Wednesday


Pěkný večer, doufám, že jste zvádli další pracovní den. A pokračujeme v mém týdenním deníčku, já na brigádě v restauraci :D 
Dnešek byl jedna perla za druhou. Začalo to tím, že jsem při psaní článku zapomněla na čas a tak jsem rychle od rozjedené snídaně vyběhla na autobus, který mi samozřejmě ujel. Ale samozřejmě, že tam každý jiný den poměrně dlouho čekám, než autobus přijede.
Hosté v práci byli milí a někteří dokonce i vtipní. Ale jedno se musí nechat, nepřestane mě překvapovat kolik lidí má dotazy typu: " Tady je restaurace?! Dá se u vás obědvat?! Vaříte?! Máme jídelníček?! Máte otevřeno??... v takových situacích si začínám klást otázku: " Na jaké planetě to bydlím, když vám tyto dotazy kladou v restauraci plné obědvajících lidí ? " ...
Nechci tím házet lidi do jednoho pytle, ale tohle se opravdu opakuje více jak 5x denně. A to nemluvím o tom, že lidi nezdraví! Shodou okolností jsem minulý týden četla na Facebooku veřejný status od neznámého pána, který dělá číšníka a přečíst si ho můžete ZDE. Ale abych této brigádě, kterou dělám už čtvrtým rokem nekřivdila, jsou dny, kdy se nemohu přestat smát díky vtípkům mých kolegů.
Dvě paní si objednaly Tullamore dew whiskey s ledem a tak jsem požádala kolegu, jestli by mi do skleničky nehodil dvě kostky. V tu chvíli mi přišlo naprosto zbytečné dodávat, že ho prosím o dvě kostky ledu. A to by nebyl můj kolega, aby se toho nechytil. Když jsem se otočila zpět k baru měla jsem ve skleničce nachystané dvě hrací kostky. V tom jsem se zarazila, začala jsem se smát, podívala se na kolegu a on mi s úsměvem říká:
" Tady to máš " :D
______________________________

Good evening, I hope you have had a successful working day. Let´s continuing in my weekly diary, my temporary job in a restaurant :D
Today began by writing an article, then I forgot the time and missed my bus to work. But of course every other day I´m waiting for a long time before the bus arrives.  
Guests at work were nice and some even funny. But I am quite surprised, that sooo many guests do not say hello. Hello or goodbye are a rare phrasses!
But, there are days when I can not stop laughing thanks to my colleagues jokes. Today evening two ladies ordered Tullamore Dew whiskey with an ice. So I asked a colleague if he would put in tho the glass two cubes. At that moment I found absolutely needless to say, that I asked for two ice cubes! But my colleague is a joker and when I turned back in the glass were two play dice.
Then I stopped, I started to laugh, looked a colleague and he says with a smile:
"Here you are" :D


… with love Dominika 

2 komentáře:

  1. Taky někdy lidi a jejich otázky nechápu. A to ani nemusím být na brigádě v restauraci, tam je to snad ještě horší :D Občas je to až smutný co jsou někteří schopni vyplodit :D Chtělo by to víc těch vtipných dnů :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To jsi trefila přesně. S kolegou tomu někdy říkáme " smutný příběh " :-D

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments