Stránky

úterý 9. září 2014

... animals are everywhere


Pěkný večer!
Dnes nocuji u známých a jako překvápko na mě vyběhl ze dveří malý Jack Russel teriér. Umazlená fenečka mě vítala, jako by mě znala a měsíce neviděla. Po vybalení věcí jsem vykoukla oknem do zahrady a tam na mě pro změnu svými karamelovými oči koukala nádherná fecečka strafforda.
 Ale to nejlepší nakonec.
 Nejsem nadšencem do plazů, hmyzu a podobných stvoření, a tak se mi asi nebudete divit, když jsem se docela zhrozila velkého terária, ze kterého na mě koukaly dvě agamy. Přímo mě sledovaly !! Po chvilce mě začalo bavit dávat hlavu ze strany na stranu a vidět, jak mě úpěnlivě sledují a hlavou také pootáčí. 
Po hodince aklimatizování jsem se tedy odhodlala a jednu z agam si vzala do ruk ( majitelka mě uklidnila, že nekoušou, že jsou hodné a docela flegmatické ) 
Musím říct, že překvapivě jsou docela "hebké" a takové miloučké :D No, že se budu mazlit s ještěrkou mě teda ani ve snu nenapadlo, ale když mě několikrát olízla, tak jsem usoudila, že z nás budou kamarádky.
Jen doufám, že ji i ráno najdu tam kam patří, a to v jejím terárku !
Video
____________________________

Nice evening!
 Today I overnightat at my friends house. And as soon as I opened the door ran out a little Jack Russel Terrier. The dog greeted me as if I knew him and I have not seen him for months. After I unpacked, I looked out trough the window into the garden and there was a beautiful Strafford.
But best of all. 
I am not an enthusiast in reptiles, insects and similar creatures, and so probably you will not be surprised, that I was quite horrified, when I saw in my room large terrarium, of whom looked at me two agamas. After a while I started to have fun putting my head from side to side and to see how pleadingly they are watching me and one of the agamas and also rotates with her head. After an hour I acclimatise and I took into my hands one of the agamas (owner reassured me, that they do not bite, they are quite good and phlegmatic)
 I must say that, surprisingly, they are quite "soft" and lovely :D Well, that I will have lizard in my hands I have never dreamed about, but when she licked me several timesI decided, that we will be friends.
 I just hope, that I find them in the morning, where they belongs, in the terrarium!
Video 

 

… with love Dominika 

6 komentářů:

 1. Great post, dear! I love it:)

  theprintedsea.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Awesome photos!
  Mel

  http://girlandthepolkadot.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you, I´m lucky girl, because my boyfriend get to like my camera =))

   Vymazat
 3. Ta je krásná! :) Pěkné fotky.

  http://fashion-diy-by-annie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments