Stránky

pátek 26. září 2014

... diary


Již druhým rokem jsem si loni koupila diář od firmy Presco Group a.s.
Vyhovuje mi jejich týdenní rozvržení na dvoustránku a zamilovala jsem si jejich motiv přebalu. Můj letošní diář je dokonce proložený barevnými stránkami s jinými motivy jako zpestření.
 A upřímně? Bez diáře bych skoro nemohla fungovat. Píšu si do něj každou schůzku, změnu rozvrhu, narozeniny, plánované akce apod.
Už od začátku září procházím knihkupectví, abych si vybrala nový diář na rok 2015. Tak se necháme překvapit, jaký z letošních kousků to nakonec bude =)

Mimochodem jsem dnes večer byla v kině na Labyrint: Útěk. Námět filmu mi přijde docela podobný filmům Hunger games. Někdy mě až děsí o čem všem jsou schopni natočit film.
Posuďte sami. Trailer
_________________________________

 For the second year I bought a diary from Presco Group a.s.
I like the weekly layout and I loved their motive of cover. This year diary has inserted color pages and each of them has a different motive as variegation.
 And honestly? Without the diary I could not work. I write into it every appointment, change of schedule, birthdays, events etc. 
Since September I´m going to the bookstore very often, because I want to chose a new diary for year 2015. So let we surprise, which of this year's pieces I will eventually buy =)

By the way tonight I was in the cinema at Labyrinth: Escape. The theme of the movie I think is quite similar to the Hunger Games. Sometimes it scares me, about what they are able to shoot the movie.  
Judge for yourself. Trailer 


… with love Dominika

2 komentáře:

  1. Já mám už několik let diáře od Albi, hrozně se mi líbí designy :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já jsem nakonec letos taky vybrala u Albi, mají je fakt pěkné =)

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments