Stránky

pondělí 8. září 2014

... little upgrade


Doufám, že máte všichni pohodový večer.
Právě jsem se vrátila z večerní procházky s Timmem a nechala jsem si vyjímečně doma foťák. A hle, samozřejmě že jsme potkali několik srneček, které nás nehybně pozorovaly. Škoda, tak snad příště =)
Jak jste asi mohli všimnout mám nový vzhled blogu. Tadaaaaa, celé odpoledne jsem koukala do počítače, až se divím, že ještě vidím. Ani nevím co mě to popadlo, ale když jsem včera večer kupovala vlastní internetovou doménu a dnes ji pracně nastavovala. Řekla jsem si, že když už, tak už. A tak jsem sfoukla novou adresu blogu i  nový vzhled v jednom dni.
Aby toho nebylo málo, tak jsem si před nedávnem založila instagram a facebookové stránky. A hlavně díky trpělivosti mé sestry jsem na blog vložila odkazy. Takže jestli je mezi vámi nějaký další blázen do instaramu jako jsem já, budu ráda když se tam aspoň virtuálně potkáme. =)
Chvilkama to byla fuška, ale ten dobrý pocit na konci nějaké práce vždycky stojí za to =)
Mějte fajn večer. 
______________________________________

I hope you all have nice evening.
I just got back from an evening walk with Timmy and I left my camera at home. And behold, of course, that we met some hinds, which was watching us behind trees. So maybe next time =)
As you may have noticed I have new design of my blog. Tadaaaaa, all afternoon I watched on the computer. I'm surprised, that I can still see. When I bought yesterday evening my own internet domain and today laboriously set up it (thanks for the article on the blog Blueberrypink) so I made a new blog address and new design in one day.
Not long ago I founded also instagram and facebook page. A mainly thanks to the patience of my sister, I put links on the blog. So if there's some other enthusiast into instagram like me, I'll be glad when we meet there, at least virtually =) 
At times it was strenuous but the good feeling at the end of a work always worth it =)
Have nice evening.


… with love Dominika

 

2 komentáře:

  1. nový design je super, ale nevidím žádnou výhodu v tom, kupovat si vlastní doménu :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji. U mě šlo hlavně o zkrácení názvu blogu :-)

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments