Stránky

středa 1. října 2014

... busy day


Dnes jsem se svou kamarádkou velmi pobavila na cvičení gymball.
Nevím zda to bylo paní cvičitelkou a nebo samotným cvičením. Přišlo nám trochu absurdní dělat aerobní cvičení v sedě a do toho pohopsávat do rytmu. Musím uznat, že některé ze cviků byly velmi dobré na posilování paží. A posilování na břišní svaly nebylo na balónu tak náročné pro krční páteř. Ale to je tak asi všechno, zbytek lekce jsme se smály některým prováděným kreacím. A z rozpačitých pohledů ostatních slečen jsme usoudily, že nejsme jediné, které se těší až lekce skončí.
Den jsme zakončily v kavárně na přednášce o RAW stravě a dokumentárním filmu Food savers, který doporučuji shlédnout a zamyslet se nad tím, jestli i vaše domácnost zbytečně neplýtvá jídlem !
Více zde
_______________________

Today I was with my friend at gymball exercise and most of the exercises we were laughing
 I do not know if it was because the lady trainer or because the exercises. We felt a little absurd to do aerobic exercise while we were sitting on the gymball and bounce in rhythm.
I have to admit, that some of the exercises were very good for strengthening arms. And strengthening of the belly muscles was not so demanding for neck backbone on the gymball. But that's all, the rest of the lessons we laughed because some of creations on the gymballs were funny. And when we saw the embarrassed looks at other girls, we decided, that we were not the only ones, that can not wait until the lesson will be over.
We ended the day in a cafe, where were lecture about RAW diet and we saw a documentary movie " Food savers" which I recommend to see and think about, even if your home does not waste food unnecessarily! 

… with love Dominika

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments