Stránky

pondělí 3. listopadu 2014

Zdravá večere s cottage sýremChtěla jsem už tradičně napsat: ,, A máme zase pondělí ", ale v tu chvíli jsem si uvědomila jak ten čas letí. Napsala bych to už minimálně potřetí :D Mně ten čas snad nějaký skřítek krade!
 Minulý týden jsem měla takové druhé prázdniny a to díky státnímu svátku, rektorskému volnu a následné zrušené přednášce, a tak jsem vůbec nejela do školy a lenivěla jsem pěkně doma na horách.
 A abych nevyšla z té domácí pohody i nadále se hýčkám a právě si dopřávám tuto zeleninovou bombu s medovou zálivkou, sýrem cottage a dýňovým chlebem, který je naprosto dokonalý !!
Zálivka je super jednoduchá, pouze smícháte med s olivovým olejem, pepř a sůl ... a tadááá, zálivka je na světě, někdy si do ní přidávám hořčici a to je taky dobrota =)
Tjá frčím na yogu. A už jste viděli Timmoušovo video?
Tak se mějte fajn a přeji krásný zbytek týdne!
_____________________________________

I wanted traditionally write: ,, It is Monday again ", but at that moment I realized how time flies. I wrote it already at least the third times :D  
Last week I had a second vacation due national holiday and canceled lecture, so I did not go to school at all and I stayed at homeNow I´m having for a dinner this vegetable healthy bomb with honey dressing, cottage cheese and pumpkin bread, which is absolutely perfect !! The dressing is super easy, just mix the honey with olive oil, salt and pepper ... and tadááá, salad dressing is on the world, sometimes I mixed it with a mustard and it's delicious too =)
Have you seen Timmy´s video?
Have a nice rest of the week!  

... with love Dominika4 komentáře:

  1. Taky mi teď ty týdny utíkají rychlostí blesku, rychleji než kdykoliv předtím :). A večeře vypadá moooc chutně
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments