Stránky

pondělí 22. prosince 2014

... Xmas cards

 
Včera večer mě popadla kreativní nálada a vyrobila jsem jmenovky na vánoční dárky. 
Jako každý rok se v balení dárků docela vyžívám, ale ne vždy to dopadne tak, jak jsem si představovala, ale s výsledkem bývám i tak spokojená =)
Už minulý týden jste mohli na Instagramu vidět jednu inspirační fotku, jak zabalit dárek a to v kombinaci stříbrný balící papír a červená stuha. 
Letos jsem se této kombinace chtěla držet u všech dárků, ale potom jsem v šuplíku našla washi pásky s vánočními motivy, které jsem měla nakoupené už minulý rok a nevyužila jsem je.
A tak asi i letos zůstanu u přírodnějšího vzhledu. Letos konkrétně u hnědo vínové kombinace barev.
 Asi to nebude až tak velká změna oproti loňskému roku, kdy jsem balila dárečky do přírodního hnědého papíru, převázaného hnědou stuhou z lýka. No uvidíme, co z toho nakonec vznikne =)

 
 

Moc se líbily různé inspirace se zlatými barvami či živými větvičkami z keřů, ale jelikož letošní Vánoce poprvé v životě netrávíme doma, ale u mé sestry na novém domečku, byla by volba živých větviček z keřů docela nevhodnou volbou a to kvůli převozu dárků.
No uvidíme co dneska vymyslím a jak to nakonec dopadne. S výsledkem se určitě pochlubím, doufejme, že bude reprezentativní :D
_______________________________________
Last night I made Christmas card for Christmas gifts.
I love wrapping gifts.
Last week you could see on Instagram one type of gift wrap, where I combined silver wrapping paper and red ribbon.
This year I wanted to keep this combination for all gifts, but then I found in a drawer washi tapes with Christmas motives. So, probably this year I will do similar appearance like last year.  
This year it will be specifically in brown burgundy color combinations.
It will be not probably big change from last year when I was packing gifts in brown paper with natural brown bast ribbon. As you can see in the the picture in the text above =)

I really liked the different inspirations photo of gold wrapping paper with live branches of coniferous trees, but we will not spend this Christmas at home ( or the first time in my life )
 We will be at my sister home, in her new house. So the branches will be quite inappropriate choice because of transportation our gifts.
We will see how they the gifts will eventually look. I hope, that results will be representative :D

… with love Dominika

3 komentáře:

  1. Moc pěkný nápad :) Přeju krásné Vánoce
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat
  2. So nice!!! xx

    http://www.trendsgalleryblog.blogspot.com

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments