Stránky

neděle 4. ledna 2015

... pusa pro štěstíTaky onemocníte v nejvíce nevhodnou dobu ?
Přítele skolila chřipka pád dní před Silvestrem a já jsem statečně odolávalaN. a Silvestra jsem sem tam zakašlala a myslela jsem si, že to bude dobré. Opak byl pravdou. Od té doby ležím zachumlaná pod duchnou a kolem mě se válí teploměr, paralen, tabletky proti bolesti v krku, kapky proti rýmě a hlavně velká zásoba kapesníků. Nesnáším to :( O to horší je, že mě zítra čeká moc důležitá a těžká zkouška a místo toho, abych se dokázala pořádně soustředit a přemýšlet, tak jen huhňám a naříkám :D No děj se vůle boží!
A tak jsem si šla aspoň pro pusu pro štěstí za tím mojim medvídětem umazleným =)
________________________________

Why do we always get sick at the wrong time?
 My boyfriend got the flu a few days ago and I bravely resisted. On New Year's Eve I had just a cough and I thought, that I will be ok. The opposite was true. Since then I lie under blanket around me is thermometer, aspirin, pain tablets throat drops against colds and especially great store of handkerchief.
I hate it :( The worst thing is that I have tomorrow very important and difficult test. And I´m not able to concentrateor think. Instead I have a runny nose and I´m sighing :D We'll see how it goes.
And so I went  for a kiss for good luck from my baby bear =)


… with love Dominika

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments