.... Food Blog Roku 2014

11:23 Unknown 0 Comments


Krásné pondělní ráno, konečně jsem se dostlala k sepsání článku o předávání cen Food Blog Roku 2014. Tak jdeme na to!
 
Na tuto akci jsem byla pozvaná díky mé účasti v soutěži Aperitivo Moment, která byla pořádáná v rámci Food Blogu Roku. Večer to byl opravdu skvělý, moc jsem si ho užila. Jako doprovod jsem s sebou vzala mou sestru, která jak už mnozí z vás víte, píše Lifestyle blog.

Na akci jsem se spíše rozkoukávala, protože jsem spousty lidí neznala po tvářích, ale když jsem se pak dozveděla jméno jejich blogu, hned jsem měla jasno =)
Potkala jsem se tam s pár slečnami, se kterými jsme se den předtím účastnily setkání blogerek v Chef Parade (VLOG) a také jsem se poznala osobně s dalšími food blogerkami, což bylo opravdu skvělé. Přece jen není moc příležitostí kdy se můžeme osobně potkat a tak jsme odkázáni na instagramovou, facebookovou a blogovou sféru.   Moderátor večera byl Lukáš Hejlík, velký sympaťák se smyslem pro humor. A skvělým vkusem na oblékání! Každou chvíli se obecenstvo smálo a atmosféra tak byla opravdu uvolněná a velmi přátelská.OBJEV ROKU:  KUBLANKA

SOUTĚŽ APERITIVO MOMENT

 

  1.   KUBLANKA 
2.  KITCHENETTE
3.  CHERRIES ON TOP
4.  KITCHEN STORY
5.  SMOOTH COOKING 
FOOD STYLING:  KITCHEN STORY
FOTOGRAFIE:  KITCHENETTECESTOVÁNÍ:  CAKE DAYS&WAYS
DEZERTY A PEČENÍ:  MAŠKRTNICA
RECEPTY:  VEGANOTICCelá akce probíhala v POPUP studio, což byly opravdu krásně zvolené prostory. 
Mohli jsme si vychutnat míchané drinky, finger food od White Circus, italské víno a taky dobroty od kuchaře Martina Polačka, který nám ukázal chutě Toskánska.
Celou akci hodnotím velmi pozitivně! Od milého přijetí u vstupu, servis, usměvavou slečnu, která nabízela k ochutnání různé finger food až po milou pozornost v podobě květiny na závěr při odchodu domů.
Díky za svělý večer!

 

You Might Also Like

0 komentářů: