... run baby run

19:55 Unknown 3 Comments

 Krásnou neděli přeji!

Doufám, že jste si všichni užili prodloužený víkend. My jsme měli na návštěve sestru, takže proběhlo rodinné grilování, procházky a taky užívání si docela pěkného počasí s kávou v ruce, pěkně na zahradě =)Po těch víkendových grilovačkách jsem se ráno rozhoupala a šla běhat. Za poslední dva měsíce jsem byla běhat asi čtyřikrát, ale vždy s velkou (velkou!!) pauzou, takže jsem každý běh začínala prakticky od nuly.
 Taky mi vždycky vypověděla aplikace a já jsem byla doma docela zklamaná, že nevím skutečnou trasu a nemohu posoudit mé zlepšení/zhoršení oproti předešlému běhu. 
Já si vždycky říkám, že je hlavní, že jsem se zvedla a šla jsem něco dělat. Lepší 20min poskakování než ležení na gauči, no ne? Ehm a taky rádá říkám, že jsem byla makat proto, abych si mohla dát zákusek po obědě :D

Většinou se něčím namotivuji, začnu pořádně cvičit, mám ze sebe radost, ale pak přijde nějaká povinnost například do školy nebo i fakt, že docela často cestuji a už se mi přestává chtít zase něco dělat. Intenzita povadá a já z denního cvičení přejdu na cvičení dvakrát do týdně (ano, jsem lenochod obecný!!).
Když na sobě člověk vidí, že to není žádní hitparáda a už to bylo lepší, začne s tím něco dělat =)
A taky když opomeneme blížící se léto a sezónu plavek, šatiček a krátkých kraťásků. 
To je taky dost motivující faktor! :D
Dnes ráno to nebyla žádná sláva, uběhla jsem 2,64km (už mám novou aplikaci) a připadala jsem si jak po maratonu, který se pořádal na poušti :D Plíce doběhly asi 15min po mě a rak by mi záviděl mou červenou tvář! Každopádně pokud jste IG závisláky (ehm, uživateli), označte své výsledky #behamspetrou, který založila moje sestra z Just by yourself. Ta také začala od 1,7km a dnes uběhne v pohodě i 5km =)

Jinak miluju jízdu na kole a tu také preferuji =) Mám své trasy, které jezdím pravidelně a mám taky jednu, kterou jsem loni nemohla pokořit a tak jsem si dala za cíl ji letos pokořit minimálně jednou!
No a tak jsem se ještě dneska s mamkou sebrala a jely jsme na 16km trasu a překvapivě jsem jela jak pán, tak doufám, že mi to nasazení vydrží :D 
Takže očekávejte cca za 14dní další report, jak se držím :D 

_____________________________________________________________________

Než jsem dnes ráno vyběhla, dala jsem si banán a po příchodu jsem si udělala smoothie. Viz fotka.
Mé ostatní recepty na smoothie najdete na instagramu pod zmíněným hastagem.A na závěr dne přichází lehká večeře.
Salátek z listového špenátu, cibulky, mozzarely a cherry rajčátek ochucených olivovým olejem a solí. K tomu vajíčko na hnělíčko a chléb s máslem a kvalitní šunkou =)

A pokud jste teď taky začali aktivně sportovat a potřebujete parťáka do nepohody, napište mi do komentářů nebo na Instagram, označte mě na fotce nebo v postu a podělte se o to, jak jste skvělí a jaké děláte pokroky!! Budu se těšit.

Běhu, kolu, bruslím, posilování ZDAR!  


… with love Dominika

You Might Also Like

3 komentářů:

Jana Goldbricht řekl(a)...

Tak tedy ta lehká večeře vypadá výtečně :)

Mňam, ta véča je skvělá.. :-) Takové mám nejradši :-)

Zvu tě na můj blog
http://wormake.blogspot.cz/2015/05/cerne-tecky-jdu-na-vas.html

Ľúbezná řekl(a)...

krásni psíčkovia, a tá večera :) ňom ňom :D
ľúbezná