Stránky

neděle 3. května 2015

... run baby run

 Krásnou neděli přeji!

Doufám, že jste si všichni užili prodloužený víkend. My jsme měli na návštěve sestru, takže proběhlo rodinné grilování, procházky a taky užívání si docela pěkného počasí s kávou v ruce, pěkně na zahradě =)Po těch víkendových grilovačkách jsem se ráno rozhoupala a šla běhat. Za poslední dva měsíce jsem byla běhat asi čtyřikrát, ale vždy s velkou (velkou!!) pauzou, takže jsem každý běh začínala prakticky od nuly.
 Taky mi vždycky vypověděla aplikace a já jsem byla doma docela zklamaná, že nevím skutečnou trasu a nemohu posoudit mé zlepšení/zhoršení oproti předešlému běhu. 
Já si vždycky říkám, že je hlavní, že jsem se zvedla a šla jsem něco dělat. Lepší 20min poskakování než ležení na gauči, no ne? Ehm a taky rádá říkám, že jsem byla makat proto, abych si mohla dát zákusek po obědě :D

Většinou se něčím namotivuji, začnu pořádně cvičit, mám ze sebe radost, ale pak přijde nějaká povinnost například do školy nebo i fakt, že docela často cestuji a už se mi přestává chtít zase něco dělat. Intenzita povadá a já z denního cvičení přejdu na cvičení dvakrát do týdně (ano, jsem lenochod obecný!!).
Když na sobě člověk vidí, že to není žádní hitparáda a už to bylo lepší, začne s tím něco dělat =)
A taky když opomeneme blížící se léto a sezónu plavek, šatiček a krátkých kraťásků. 
To je taky dost motivující faktor! :D
Dnes ráno to nebyla žádná sláva, uběhla jsem 2,64km (už mám novou aplikaci) a připadala jsem si jak po maratonu, který se pořádal na poušti :D Plíce doběhly asi 15min po mě a rak by mi záviděl mou červenou tvář! Každopádně pokud jste IG závisláky (ehm, uživateli), označte své výsledky #behamspetrou, který založila moje sestra z Just by yourself. Ta také začala od 1,7km a dnes uběhne v pohodě i 5km =)

Jinak miluju jízdu na kole a tu také preferuji =) Mám své trasy, které jezdím pravidelně a mám taky jednu, kterou jsem loni nemohla pokořit a tak jsem si dala za cíl ji letos pokořit minimálně jednou!
No a tak jsem se ještě dneska s mamkou sebrala a jely jsme na 16km trasu a překvapivě jsem jela jak pán, tak doufám, že mi to nasazení vydrží :D 
Takže očekávejte cca za 14dní další report, jak se držím :D 

_____________________________________________________________________

Než jsem dnes ráno vyběhla, dala jsem si banán a po příchodu jsem si udělala smoothie. Viz fotka.
Mé ostatní recepty na smoothie najdete na instagramu pod zmíněným hastagem.A na závěr dne přichází lehká večeře.
Salátek z listového špenátu, cibulky, mozzarely a cherry rajčátek ochucených olivovým olejem a solí. K tomu vajíčko na hnělíčko a chléb s máslem a kvalitní šunkou =)

A pokud jste teď taky začali aktivně sportovat a potřebujete parťáka do nepohody, napište mi do komentářů nebo na Instagram, označte mě na fotce nebo v postu a podělte se o to, jak jste skvělí a jaké děláte pokroky!! Budu se těšit.

Běhu, kolu, bruslím, posilování ZDAR!  


… with love Dominika

3 komentáře:

 1. Tak tedy ta lehká večeře vypadá výtečně :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mňam, ta véča je skvělá.. :-) Takové mám nejradši :-)

  Zvu tě na můj blog
  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/cerne-tecky-jdu-na-vas.html

  OdpovědětVymazat
 3. krásni psíčkovia, a tá večera :) ňom ňom :D
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře | Thanks for your comments