... setkání blogerek s balzamikovými krémy Kalamáta Papadimitriou

10:43Dobré dopoledne, je čtvrtek ráno a já sedím za notebookem a sepisuji tento článek, do toho stříhám včerejší vlog.
Odkaz na vlog
Včera jsem byla na svém prvním setkání s blogerkami a to díky výzvě, na portálu Blogerky.cz, do které jsem se i já i má sestra zapojila a byly jsme vybrány spolu s dalšími 18cti slečnami k testování řeckých balzamikových krémů značky Kalamáta Papadimitriou.
Můj článek
Článek, který se líbil nejvíce vyhrál poznávací zájezd do Řecka a exkurzi ve firmě této značky. Výhru získala zaslouženě Kačka ze Smoothcooking, která má skvělé recepty a také začala točit videa jak na ně =)

Včera ráno jsem nasedla na vlak a jela jsem do Prahy, kde jsem se potkala se ségrou a společně jsme vyrazily do Holešovic, do školy vaření Chef Parade.
S ostatními slečnami a spolu se dvěma šéfkuchaři jsme dělaly celkem 14 receptů. Sedm z nich vymyslel řecký šéfkuchař Alexandros Papandreou a sedm českých receptů vymyslel český šéfkuchař Honza Souček.

Alexandros Papandreou patří ke špičce ve svém oboru a to nejen v Řecku a na Kypru. Alexander vystudoval gastronomickou školu Ferrandi v Paříži, postgraduální studium pak dokončil v USA. Alexander je mimo jiné konzultantem významných potravinářských společností, pro které vyvíjí nové produkty a recepty na řeckém trhu.  Je autorem 15 kuchařek a na ostrově Kypr má svou vlastní kuchařskou show.
 


 Honza Souček se v roce 2007/2008 stal juniorským Kuchařem roku, záhy se mu splnil sen a stal členem a později i kapitánem národního juniorského kuchařského týmu. S národním týmem sbíral
zkušenosti i na zahraničních soutěžích
Dneska už nebudu moc vykecávat, protože jsem pro vás natočila vlog. Ano, pfff, můj první vlog, takže omluvte mé přeřeky, ale je to opravdu vtipné na sebe namířit telefon nebo foťák a začít si prakticky sama pro sebe vykládat co právě dělám a kam mířím. 
Ségra se mi smála, že normálně nemám ani takovou intonaci hlasu :DAle teď si dáme ještě pár fotek =)

 … with love Dominika

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Ještě teď se mi nad všema těma dobrotama sbíhají sliny.

  OdpovědětVymazat
 2. @JBYbyPetra mám to stejně :-) byla to skvělá sešlost a zážitek pro chuťové pohárky, mňam :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mňam to byla, jsme holky šikovné =)) Snad se zase brzo někde potkáme ;)

   Vymazat
 3. Musela to být skvělá akce :) Byla jsem taky pozvaná, ale kvůli blížícím se státnicím jsem akci odmítla. Na vlog se těším :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé to je škoda, to já jsem nemohla odolat ikdyž státnice klepou na dveře =)

   Vymazat
 4. mnam to su ale lahodky, a to mimino na chrbte čo ma chuda male sa mu musi riadne nepohodlne spat nechapem ako tak môžu deti nosiť

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo to mňamozní. A malý byl nejvíc spokojený =) Myslím, že pokud je to miminko zvyklé tak proč ne. Já třeba tohle preferuji více než nošení miminek vepředu, protože jsem slyšela, že nošení na zádech pomáhá proti bolení zad maminek ;)

   Vymazat
 5. hezké fotky! já jsem si zapomněla foťák doma, tak jsem aspoň díky vám mohla ukázat příteli, jak jsem strávila večer :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. To je škoda, to já spíš nechám někde hlavu než foťák :D Tak aspoň, že článek posloužil =))

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře ♥

ARCHIV BLOGU

MŮJ OBLÍBENÝ BLOG ↓