My future perfect home vol 1.

17:26 Unknown 0 Comments

Když už něco chci, tak bych to nejlépe chtěla hned. No jo ženský :D
Ale samozřejmě ne vždy to jde a hlavně se na to musí většinou tvrdě pracovat. Ať už jde o koupi nějaké věci, splnění přání či snu nebo dosáhnutí nějákého úspěchu. 
Hold staré dobré české pořekadlo: "bez práce nejsou koláče" má něco do sebe. No ne?

Na nový školní rok bychom s Lubou rádi bydleli spolu a proto usilovně už nějaký ten pátek hledáme byt k pronájmu. No řeknu vám, že to není žádný med. Při hledání bytu koukám hlavně na kuchyň a koupelnu, jsem názoru, že tyto dvě místnosti nijak nepřikrášlíte, pokud už na první pohled nestojí za to.
Jiná věc je to v případě, že byt kupujete a je váš, tudíž ho můžete rekonstruovat. Ale pokud jdete do pronájmu, nemůžete si v bytě moc vyskakovat a realizovat na své nápady na 100%. Představu jak by měl váš nový domov co se týče interiéru vypadat musíte přizpůsobit tamním podmínkám.
A tak je pro mě primární, aby v bytě byla pěkná kuchyň a čistá koupelna.  Přece jen obývací pokoj/ložnici si vybavíte dle svého, po domluvě s majitelem při nejhorším i vymalujete. Je to místnost, ve které si nábytek přizpůsobíte dle svého vzkusu a libosti. Ale co se týče kuchyně a koupelny, těžko budete bourat kuchyňskou linku nebo vanu, která stojí za starou belu. 
No a s takovou pěkně vypadající a vyhovující kuchyní či koupelnou dle mých představ roste i cena pronájmu... 

No, ale jelikož ráda sním o věcech, které bych jednou chtěla mít ve svém bytě, později domě. Nemohla jsem si odpustit si je dát aspoň do takového wishlistu, který se na mě bude usmívat ze složky v počítači s názvem "My future perfect home"
Tentokrát pro vás mám koláž se spotřebiči, které prostě musím mít. V tomto wishlistu převažuje značka De´longhi, jejíž kousky jsem si v poslední době velmi oblíbila. Sama firma se popisuje následovně: "Navrhujeme funkční výrobky, které vynikají elegantními liniemi, zajímavými barevnými kombinacemi, materiály a povrchovou úpravou, jenž snadno zapadají domácností napříč kulturami celého světa."
O nic méně obdivuji design značky KitchenAid, které jsem poprvé viděla díky instagramu a padla jsem úžasem, mám prostě slabost pro retro =) Na jejich výrobky si asi udělám pokladničku, na kterou nebudu moct šáhnout, dokud v ní nebude přesná suma na můj vysněný kuchyňský robot! :DPákové espresso De'longhi ECOV 311.BG Icona Vintage, celokovové tělo espressa s parní tryskou pro snadné napěnění mléka pro cappuccino, které je mým nejoblíbenějším typem kávy. Pořádná dávka skořice na čerstvě ušlehaném teplém mléku, je pro mě jako pohlazení po duši. Ve výbavě má filtr pro krémovou pěnu 2v1, díky kterému můžete používat mletou i porcovanou kávu, což vidím jako velkou výhodu! Nejste nijak omezeni jen pár druhy kapslí nebo polštářků s kávou, ale můžete si v něm připravit kdykoliv čerstvě umletou kávu, dle chuti, která se vám v ten den zamane. 

De'longhi KBI 2001 aneb nádherná varná konvice, bez které si nedokážu představit běžné ráno. Ranní čaj či káva nesmí chybět u žádné naší snídaně, teda pokud nejsou venku zrovna tropická vedra jako tomu bylo minulý týden, to jsme uvítali sklenici vychlazeného džusu.

Toastovač De'longhi Ctov 2103 je dálší dokonalý retro kousek. Jde o elegantní, sofistikovaný design toustovače s nástavce na pečivo a táckem na drobečky. Má lakované tělo z nerezové oceli. Přístroj umožňuje nastavit úroveň stupně opékání. Toasty bych mohla jíst velmi často, miluji rozpečené, křupavé pečivo a tak tento kousek nesmí chybět na mé budoucí kuchyňské lince za žádnou cenu!

Kuchyňský robot KitchenAid ARTISAN 5KSM150PS. To je pro mě pojem! Je to hlavně nejen o designu, ale také o dovednostech. Už jen popisek tohoto robotu vás upotá: "Vyjádřením osobnosti každého kuchaře je vytvoření smyslného kulinářského zážitku, který zasahuje všechny smysly, včetně našeho zraku."  Do multifunkčního místa robotu lze upevnit širokou škálu volitelného příslušenství, díky kterému můžete s robotem strouhat, krouhat, krájet, lisovat, mlít a ještě mnohem více. A to se mi na něm líbí! K jeho standardnímu vybavení patří hnětací hák, plochý drtič, šlehací metla a nalévací štít.
 
Ano, byla to láska na první pohled. Pořád se na tu koláž musím dívat a usmívám se od ucha v uchu a už je vidím jak se s nimi kamarádím =)
 

 ... with love Dominika

 

You Might Also Like

0 komentářů: