... festival jídla a pití Foodparade

8:55 Unknown 0 Comments

Léto a food festivaly k sobě neodmyslitelně patří. 
Představa pohody, dobrého jídla a skupinky přátel, která posedává na dece při degustování všech těch dobrot, které festival nabízí... to zní prostě skvěle!  Doposud jsem bohužel na žádném food festivalu nebyla a poslední dva roky mě to mrzí čím dál víc.
 Když už jsem se na nějaký chystala z časových nebo jiných důvodů to zrovna nevyšlo. O to více mě letos potěšilo, že se mi naskytla možnost se účastnint Foodparade festivalu jídla a pití v Praze. 
Letos se koná již  5. ročník a to konkrétně ve dnech 5. a 6. září 2015
 


Na oficiálních stránkách festivalu píší: "Nažhavte své chuťové pohárky, protože se na vás chystají ti nejlepší kuchaři z předních restaurací, ale i nadšenci z menších poctivých kuchyní."

Tento festival je ideálním místem i pro rodiny s dětmi, kromě dětského koutku se zábavným programem je součástí areálu i pikniková louka, na které můžete v pohodlí ochutnávat s partou vašich přátel. 

Naskytla se příležitost abych si pro návštěvníky festivalu připravila program ve food blogerském stanu a mohu prozradit, že jsem si pro vás připravila čokoládové překvapení, které si budeme moct odnést i s sebou a nebo ho přímo ochutnat =)

Těšíte se? Chystáte se na tento food festival?


 Jestli ano, mám pro vás na závěr ještě jedno překvapení...
Na mém instagramu si můžete zasoutěžit o dvě vstupenky právě na Foodparade!
Budu se na vás těšit a pokud se tam chystáte hned v sobotu, potkáme se od 10:00 ve food blogerském stanu!

Jídlu a zábavě zdar =)

You Might Also Like

0 komentářů: