... H.A.U.L [ Červenec ]

9:30 Unknown 9 Comments

Krásné středeční ráno, dneska pro vás mám nový článek, který nebude pravidelnou rubrikou, ale jednou za čas se zde objeví něco zajímavého co jsem si koupila na vyšperkování fotek, do kuchyně nebo jen tak pro radost. Bude zde patřit i něco dobrého, co jsem objevila v regálech obchodů a stojí to za zmínku.

Dneska vám představím tyto věci...Začnu tím nejlepším!
Tenhle krásný tác na jídlo jsem v KIK nemohla nechat. Stál pouhých 115kč a musím říct, že jestli máte KIK někde poblíž vašeho bydliště, určitě se tam běžte co nejdříve podívat, mile mě překvapila jejich nabídka doplňků do kuchyně a koupelen, které jsou tam za hubičku a opravdu krásné. Vybrala jsem si tam hned několik sklenic na olej, ocet apod. Mají velmi krásné servírovací sady, které si můžete nakombinovat dle svého vkusu. Kdybychom už měli jistý pronajatý byt, určitě bych si tam parádně zařídila kuchyň.
Dalším úlovkem a budoucím pomocníkem na krásné fotky jsou tyto ubrousky, které jsou v kombinaci letních barev a stály ve slevě 18kč. Opět v prodejně KIK. Vždycky v DM drogerii okukuju jejich krásné ubrousky, ale zase za 50 korun mi to příjde předražené. Hlavně ten vzor a kombinace barev ve mě evokují nějakou dětskou párty, škoda že ji nemám pro koho ještě připravovat =)


A když jsme u toho DM, tak jsem tam ulovila svůj oblíbený parfém. Vlastně je to oblíbený parfém mojí mamky, ale jelikož jí ho sem tam znárodním, tak jsem se do něj zamilovala a musela jsem si pořídit vlastní. Měla jsem 25% slevu na produkty PUMA a ještě byl tento parfém ve slevě, takže jsem ho měla za poloviční cenu, no prostě umím nakupovat :D
Je to jedna z těch květinově-ovocných vůní. Je svěží a lehká. Spojuje tóny jablka a bergamotu v úvodu, zatímco v srdci se ukrývají květinové tóny. Základ je dřevitý.


Jako poslední zakoupené produkty vám dneska představím něco na zub z DM drogerie. Jedná se o žitné bio tyčinky a zeleninové chipsy.
Crispins tyčinky a všeobečně kukuřičné a žitné krekry mám moc ráda a většinou si k nim připravým tvarohový dip, zeleninu a mlsám je večer u televize.
Tretter´s chips jsem si koupila poprvé. Zeleninové chipsy mám moc ráda a dělám si je doma docela často.
 Kupované jsem jedla poprvé a byly moc dobré. Na můj vkus byly teda docela slané, kor když se na obalu píše lehce solené, ale jak už jsem zmiňovala dříve,  já moc nesolím. 
75% balení obsahuje řepu a 25% celer (klidně bych to uvítala naopak) Ale za mě mohu doporučit, cena je tuším 18kč za 45g.
You Might Also Like

9 komentářů:

Peggie řekl(a)...

Ta žlutá puma je super, krásně voní!

Beauty Products | Summer 2015

Kristina řekl(a)...

Ten tác je nádherný! Ani se mi nechce věřit, že je z kiku :)

Tácek je top!!

http://wormake.blogspot.cz/2015/08/makeup-10x-jinak-paletka-e-style-charm.html

Denisse Beauty řekl(a)...

tolik super věci :)
Denisse Beauty

Unknown řekl(a)...

Ten podnos a ty ubrousky jsou super. Musím zajít do KIKu, protože miluju všechny designové doplňky do bytu :D. A navíc když jsou tak levné.

theelegantzone.com

Unknown řekl(a)...

=)) moc

Unknown řekl(a)...

Já musím teda říct, že KIK nenavštěvuji často, možná tak jednou za půl roku, protože není nikde v našem okolí, ale vždy si tam něco pořídím =)

Unknown řekl(a)...

Měli ještě černo/bilo/mentolový =)

Unknown řekl(a)...

Naprosto souhlasím, plno parády za dobré peníze. A můj poslední objev je PEPCO, tam jsem už koupila nějaké věci do bytu, cenově za hubičku a krásné!