Špagety s chilli tofu

8:23 Unknown 0 Comments

Dnešní recept je naprostá rychlovka, ale chutná rychlovka =)

Nedávno jsem vám představila značku dipy a pesta (VIDEO), která má ve svém sortimentu několik druhů dipů, balzamikových krému a také pesta, která mi velice zachutnala. Tento recept je založen na Bruschetta pestu, které je ze sušených rajčat, česneku, bazalky, mořské soli, pepře, oregana, pažitky a jarní cibulky.

No ale pozor, Domča dala další šanci tofu sýru! Má první zkušenost s tímto sýrem sahá do dávné historie, kdy jsem jako desetiletá holka jela s babičkou na výlet a ona mi na autobusovém nádraží koupila šopský salát, který nebyl tak úplně s balkánským sýrem. Ano, hádáte správně! 
Bylo to něco, co bylo gumové a nemělo to chuť, tofu! :D Každopádně Domča povyrostla a řekla si, že tomuto sýru dá druhou šanci, a hle, v ledničce se objevily hned tři balení (maminka nakupovala) s příchutí chilli, bylinky a čisté bez příchutě.

Řekla jsem si že výborné bruschetta pesto a chilli tofu musí být kamarádi, a tato domněka se vyplatila. Dokonce jsem si pochutnala =)


 Ingredience

Chilli tofu
Špagety

Postup

1. Špagety uvaříte dle návodu v osolené vodě.
2. Bruschetta pesto připravíte dle návodu
(1 díl směsi  + 2 díli vody, po 5minutách přidáte 1 díl olivového oleje)
3. Tofu sýr si nakrájíme na kostičky a spolu s pestem vmícháte do okapaných špaget.

Jak jsem říkala, tento recept je opravdu jednoduchý =)
A pokud nemáte doma zrovna toto pesto, nezoufejte a použijte jiné, například bazalkové s mandlemi, které jsem vám ukazovala v posledním videu na YouTube =)

You Might Also Like

0 komentářů: