Naše Café Olomouc

8:30 Unknown 2 Comments


Tentokrát vám představím pro mnohé Olomoucké velmi dobře známou kavárničku Naše Café, která sídlí na Dolním náměstí. Je to útulné místo s bohatou nabídkou sypaných i porcovaných čajů a mnoha druhů kávy. Při posezení u drobných stolků si můžete vychutnat nejen domácí limonády, ale také některý z vystavených moučníků či čerstvý nebo zapečený toast. Obsluha je vždy příjemná a usměvavá. V kavárně se také jednou za čas pořádají takzvané rozvojové večery, které zde pořádají místní neziskové organizace. Přednášky jsou s různou tematikou. Ať už se jedná o rozvojový problém či osvětu v daném tématu. Atmosféra je zde spíš domácká a člověk se zde cítí dobře, proto se na přednášky právě do Naše Café vždy těšíme. Posedíme u šálku kávy či čaje a ochutnáme jeden z jejich dortíků =)
  Po další návštěvě vám mohu vřele doporučit vláčný carrot cake a sytý american sandwich se slaninkou a avokádem =))
Dokonalý je banánový koláč s karamelem a mascarpone, který se perfektně hodí k čerstvé kávě. Neprohloupíte ani s lehce trpkým koláčem z lesního ovoce, máslových sušenek a smetany. 
Kde Naše Café najdete?You Might Also Like

2 komentářů:

Unknown řekl(a)...

Super fotky aj článok :) To vyzerá ako veľmi pekné prostredie :) "na kávu" chodím s kamoškami zvyčajne do McCafe, lebo je to dosť blízko pri škole a keďže nepijem kávu iba Frapé a také tie sladké veci, tak aspoň nevyzerám divne, keď toho v Mcdonalde toľko druhov majú :D

Unknown řekl(a)...

Děkuji Katherine =) V McCafé jsem si dávala vždy s oblibou karamelové latté. Mňam =)