Sushi Miomi v Olomouci

8:00 Unknown 2 CommentsDomča a sushi díl druhý!
Kdo čte můj blog už velmi dlouho, tak ví, že já a sushi nejsme kamarádi. Respektive já a řasa, která je v sushi nezbytnou ingrediencí nejsme kamarádky! S dnešním příspěvkem mám za sebou tři zkušenosti se sushi a hned na začátek vám mohu prozdradit, že do třetice všeho dobrého.

Sushi se mi jako pokrm vždy líbilo vizuálně a lákalo mě. Nejen proto, že vypadalo zajímavě, ale také proto, že miluju lososa, avokádo, okurku apod. Moje první zkušenost se sushi je asi tři roky stará. Kdy jsem si koupila nutné ingredience a udělala sushi doma. Už při přípravě jsem tušila, že mi to asi nebude chutnat, naštěstí moje mamka sushi zbožňuje, a tak se vše snědlo. Druhá zkušenost byla z Olomoucké čajovny Wabi, kde jsem ochutnala první maki rolku a nebylo to ono. Ta prokletá řasa. Druhý kousek jsem už zbaběle spolka a dál nepokračovala. A třetí zkušenost byla nyní z Olomouckého Sushi Miomi, kde jsem se už sebejistě pustila do kousků bez řasy a mňam. Opravdu jsem si pochutnala. Po pár soustech jsem dokonce zjistila, že v Alaska roll a Italian roll byl pravděpodobně kousek řasy, ale nešel vůbec cítit a tak jsem pokračovala dál v hodování =)


 

 
Každopádně zpět k restauraci jako takové. Prostředí je příjemné, tiché a čisté. Velice se mi líbí interiér krémových, kožených sedaček a tmavého dřeva. Obsluha je zde milá a moc se mi líbí, že na stole máte tři tlačítka, kterými si můžete zazvonit na obsluhu dle potřeby. Zda chcete objednat, zaplatit a nebo něco jiného.Vyhnete se tak zbytečnému dotazování, zda ještě něco nepotřebujete. V jednotlivých boxech má člověk své soukromí a vyhne se tak zvídavým pohledům ostatních návštěvníků restaurace.

   

Nemohu až tak posoudit ceny v jiných sushi restauracích, ale musím říct, že nebýt těch voucherů na Slevomatu, asi si jen tak na sushi nechodíme. Původní cena našeho setu byla necelých 800kč a s voucherem 300kč. A to je přece jen markantní rozdíl =)

 Sushi Miomi Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

You Might Also Like

2 komentářů:

Taky nejsem moc velký fanda sushi právě kvůli řase.
Jinak když jde o ty poukazy ze Slevomatu, tak když jsme se rozhodli vyzkoušet sushi právě z Wabi, tak jsme si koupili poukaz na Slevomatu a jaké bylo naše překvapení, když jsme v čajovně zjistili, že cena na voucheru po slevě, je úplně stejná jako ta normální přímo v čajovně:-/

Unknown řekl(a)...

To vážně? Tak to je výsměch, to mi připomíná když jsem byla minulý týden na nákupech a v každém druhém obchodě měli přelepené cenovky - budilo to dojem, že jsou tedy levnějš. Naopak, pod cenovkou prosvítala mnohem levnější původní cenovka, takže to přelepili zdraženou cenovkou. To mě taky naštvalo.