... Dobrobot - Konto Bariéry

18:43 Unknown 0 Comments

Slyšeli jste někdy už o Kontu Bariéry?
Pokud ne, dneska vám o nich něco málo povím.

 Konto Bariéry je od roku 1992 stěžejní projekt Nadace Charty 77. Zároveň je první a dosud jedinou kontinuální sbírkou, které se více než dvacet let účastní desetitisíce dárců - svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají naplňovat a financovat program Konta Bariéry. Jejím hlavním cílem bylo veřejnost naučit vnímat lidi s rozdílnými potřebami, tento úkol se jim podařil splnit a jak sami píšou na svých webových stránkách, jsou na splnění tohoto úkolu patřičně pyšní. Díky financím, které konto bariéry za léta svého fungování získalo, podpořilo tisíce projektů na zlepšení života lidí s handicapem a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Stále více se zaměření pomoci soustředí na projekty, které souvisejí se vzděláním a s pracovním uplatněním lidí s handicapem. Konto Bariéry vychápři formování nových projektů právě z aktuálních potřeb.

Nový projekt je orientován na mladší dárce. Jedná se totiž o online platformu přispívání s názvem Dobrobot.
Tento projekt vyzývá příznivce k tomu, ať vymyslí, jak ušetřit alespoň 30 korun, a tyto peníze pošlou DMS Kontu Bariéry a zároveň k tomu vyzvou své kamarády.

 
Byla jsem oslovena, zda bych se do projektu také nechtěla zapojit a vymyslet svou výzvu, díky které bych já a ostatní lidé mohli ušetřit alespoň 30 korun, které bychom poslali na Konto Bariéry.

 Ti z vás, kteří mě sledují už delši dobu, tak víte, že si můj přítel v létě velmi vážně poranil několik hrudních a krčních obratlů a prošli jsme si velkou zkouškou. První noci po úraze jsme probděli v nejistotě, zda bude vše v pořádku a člověk si tak velmi rychle uvědomí, jak málo stačí...

A jaká je tedy moje výzva?
Místo drinku ve Fresh baru si udělám smoothie doma.

Připojit se můžete ZDE

A pokud nevíte jak na to, nevadí, natočila jsem pro vás totiž video recept =)
Spoustu dalších mých receptů najdete v jednom ze starších článků.

 

You Might Also Like

0 komentářů: