Perníkové chaloupky na hrneček {Gingerbread house}

17:13 Unknown 6 Comments


Přeji vám krásnou třětí adventní neděli a doufám, že se snažíte užívat předvánoční pohody, jste doma v pohodlí s rodinou a užíváte si kouzla vánočního období.


 Já jsem dnešní den strávila koukáním na filmy a zpracováváním dalších semestrálních prací do školy. Ano, to je ta nejméně příjemná část na prosinci, začíná zkouškové období a ve škole je nejvíc práce. Většinou máme zkoušky ještě dva dny před Vánocemi a zároveň hned kolem 2. ledna máme pokračování maratonu psaní testů. A když jste šikovní, tak jako já, tak v tomto období onemocníte a nemůžete se díky horečkám na nic soustředit. Letos se zatím držím, až na nějakou tu rýmu, ale loňský Silvestr jsme oba dva s přítelem strávili s paralenem po ruce.

Abych ve vás navodila pořádnou vánoční atmosféru natočila jsem  pro vás DIY neboli - "Do it yourself" video.
Jedná se o postup, jak vyrobit naprosto kouzelné a rozkošné perníkové chaloupky, které slouží jako dekorace na hrnek. Jakmile uděláte dětem nebo sobě horkou čokoládu, chybí vám k dokonalosti poletující sníh za oknem a vánoční koledy.


Tyto chaloupky z perníku jsem už loni obdivovala na internetu a přišly mi neuvěřitelně roztomilé a tak jsem si řekla, že letos můj hlavní vánoční úkol bude, pustit se do jejich tvorby. Je to trochu složitější práce než klasické vykrajování tvarů do těsta, ale opravdu to stojí za to =)
Pokud se do tvorby chaloupek pustíte, neváhejte mi váš výtvor poslat na facebook, nebo mě označit na instagramu, moc ráda se podívám na to, jak vám to šlo!
You Might Also Like

6 komentářů:

To je roztomilé :-)

DIY Vánoce + Giveaway

Andrea řekl(a)...

Jeej to je nádherné :) A skvelé video :)

Lenka Kaclová řekl(a)...

Krásné video i tip:) Vypadá to opravdu roztomile!

Unknown řekl(a)...

Děkuju, taky jsem z nich paf =)

Unknown řekl(a)...

Mockrát děkuju Andreo =)

Unknown řekl(a)...

Leni, děkuju! Jsem s nimi moc spokojená, jsou kouzelné =)