Šmakujto box

10:55 Unknown 1 Comments

Minulý týden mi domů dorazil balíček od Šmakujto, který jsem vyhrála v jejich instagramové soutěži.
Mohu vám prozradit, že jsem z produktů, které se ukrývaly uvnitř, opravdu nadšená a s mým prvním dojmem se s vámi podělím v UNBOXING videu.

 Jako první byl v balíčku sáček Munchy seeds, který ukrýval kousky sušených meruněk s praženými slunečnicovými a dýňovými semínky, které jsou zalité v dokonalé belgické čokoládě.


 Dalším produktem byla takzvaná slaninová marmeláda. Která obsahuje 97% cibule. Chuť slaninky přehlušila výrazná chuť tymiánu, ale v kombinaci s americkým toastem či burgerem věřím, že Bacon jam nezklame.Vylepšit se s ní dají masové i zeleninové koláče, pirohy a záviny.


Velmi milě mě překvapil jemně voňavý řepkový olej s citronem od Supernature, který dokonale pozvedne chuť salátu nebo těstovin. Olej je delikátní máslové chuti a oceníte ho při jakékoliv kulinářské úpravě. Má velmi univerzální využití a v pokrmech plně nahradí čerstvý citron. Jak můžete vidět ve videu, tak i na kousek křupavé bagetky se tento olej hodil. Doporučuji bagetku lehce pokapat a zapéct.


Kdybych měla označit jeden produkt, který mě oslovil nejméně, budou to tyto koktejlové krekry, které se měly vyznačovat zázvorem, česnekem a chilli. Ani jednu ingredienci jsem v sušenkách na první ochutnání nerozpoznala. Krekry se hodí k sýrům, zeleninovým pomazánkám apod.


Naopak pro mě TOP produktem tohoto vydání byly tyto dokonalé marshmallows s příchutí malin. Jsou tak chutné, že máte pocit, že jste si do pusy dali hrstku malin. Mlsat je můžete jen tak či k dobrému čaji i kávě. Skvělé jsou rozpuštěné do husté pěny na lázni horké bílé čokolády. Opravdu TOP TOP TOP!!
O značce Four Duvet jsem slyšela poprvé a doufám, že ne naposledy.


Tyto chutné křupky Pastinos Chianti a olivy mají výraznou ale výbornou chuť, jsou poměrně velké a tak vám stačí pár kousků, aby jste zahnali chuť na něco slaného ale zároveň skvěle okořeněného. Pastinos jsou vyrobeny z nejkvalitnější 100% italské tvrdé pšenice. Přestože mají texturu i vzhled smažených snacků, obsahují přibližně jen polovinu tuků.


Posledním produktem v balíčku byly tyto sépiové těstoviny, které jsem zatím jako jediné neměla možnost ochutnat. Dle popisku jde o exkluzivní těstoviny netradiční barvy, které jsou ručně vyrobené ze 100% semolinové mouky. Výborné jsou připravené s lososem, nebo s mořskými plody.Tak jak se vám toto vydání líbilo?
Je někdo z vás, kdo Šmakujto odebírá nebo o něm slyšíte poprvé? =)


You Might Also Like

1 komentářů:

Miska řekl(a)...

Vypada to zajimave, ale asi nic pro me.

http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/2015/12/giveaway-4.html