Tipy na jedlé vánoční dárky

10:00 Unknown 2 Comments

 Letos jsem na tom s vánoční inspirací docela dobře, jen se stále nomohu rozhodnout, co jakému členovi rodiny koupím. U některých je to těžké v rozhodování a u některých mám jasno minimálně měsíc. Můj letošní největší problém je, že se mi nechce jít dárky kupovat, pořád to odkládám na poslední chvíli. Co si pak počnu, když už teď mi vadí davy lidí v obchodech? No uvidíme, možná zvolím online nákupy.
Každopádně vám dneska přináším inspiraci na dárky v podobě jídla.

Lidl jako obchod mám docela ráda a jejich sortiment je bohatý. Věci z řady Deluxe stojí za to!
Od 7.prosince mají v nabídce tyto produkty.
Souprava na fondue je skvělá věc. My máme doma klasické fondue, do kterého nalijete olej. Zeleninu, žampiony či maso pak smažíte a namáčíte do domácích dipů. Moje sestra má doma zase sýrové fondue, a tak si letos říkám, že do třetice všeho dobrého by se čokoládové někomu mohlo hodit, třeba mně (haha) =)
A co se týče španělské vepřové šunky, ještě dneska se olizuji při vzpomínce na to, když můj taťka dostal ke 30. narozeninám podobnou dokonalou šunku a my jsme si ji doma krájeli přímo na stole. Mňam.
Za paštiky se vám mohu zaručit, protože jsme je měli doma už loni a sklidily úspěch.
A olej? Olivový olej nesmí chybět v žádné kuchyni =)


Na slevomatu každý rok vybereme minimálně jeden vánoční dárek, nejčastěji je to pobyt někde ve welness hotelu, který věnujeme rodičům, ale nabídka "jedlých" dárků je zde taky pestrá.
My na slevomatu velmi často kupujeme vouchery do restaurací a musím vyzdvihnout přístup slevomatu, jednou jsem měla problém s jídlem, které jsme v restauraci na voucher dostali. Napsala jsem tedy recenzi pod zakoupený voucher a zákaznické centrum slevomatu se mnou následně komunikovalo maily a nakonec mi vrátili peníze ve formě kreditů. Takové jednání mě velmi mile překvapilo!


A samozřejmě Tchibo, které má v nabídce nádherné kousky, ale dnešní článek je věnovaný potravinám a tak jsem vybrala dvě krásná balení kávy. Nemohla jsem jsem vás však ochudit o tip na tyto dokonalé sklenice, které má doma přítelova maminka a velmi příjemně se z nich pije. Plus dodávám tip na french press, který u nás doma používáme už roky a káva z něj je výborná. Vychutnáte si tak čerstvě mletou kávu a pokud nemáte doma kávovar, tak jako my, je to  pro vás skvělá vychytávka, která vás ušetří starostí v podobě logru v kávě.


Krásné Vánoce!

You Might Also Like

2 komentářů:

Petra řekl(a)...

Skvělé tipy na dárky! Na těch paštikách z Lidlu ujíždí přítel a právě taťkovi uvažuji nad gurmánským balíčkem.

RommieMax Blog řekl(a)...

rada obzerám typy na darčeky a hlavne tieto jedlé, každý sa im viacej poteší teda z našej rodiny dajú sa vždy využiť:)