... Happy 2nd Blogiversary

8:40 Unknown 11 Comments


Wow, tak dnes můj blog slaví druhé narozeniny a já mu přeji jen to nejlepší!

Ať se na něj stále vrací věrní čtenáři a přibývají ti noví.
 Ať je stále plný inspirace.
Ať vzkvétá a přináší mi tolik radosti, příležitostí a štěstí, jak tomu bylo doposud.
Ať je čím dál zajímavější.
Ať je čím dál více inspirativnější.
A ať se s oblibou a hrnkem čaje v ruce začtete do plynoucích řádků nových článků.

 Za ty dva roky jsme spolu ušli dlouhou cestu a začít blogovat bylo skvělé rozhodnutí, za které vděčím mé sestře. V době, kdy já jsem zakládala blog, ona ten svůj už nějaký ten pátek psala.
Pamatuji si na chvíle, kdy jsem ji odbývala slovy: "Nevím jakou fotku si tam máš dát, však je to jedno ne?"
Není! Nyní už to chápu. 
Pokud blog píšete s láskou, záleží vám na tom, jak bude vypadat a jaký bude mít obsah. Jak bude působit na čtenáře a hlavně na tom, kolik radosti vám a lidem okolo přinese. Psaní tohoto blogu a tvoření jeho obsahu mě neuvěřitelně naplňuje a jsem velice vděčná za každou zpětnou vazbu, za každý milý komentář, za každé vlídné slovo na mé fotky a dokonce i za konstruktivní kritiku, která člověka posouvá zase o něco dál.

První rok byl blog spíše mým osobním deníkem, který nesl název 365 days a denně jsem zde uveřejňovala fotografie míst která jsem ten den navštívila nebo věcí, které mě ten den inspirovaly. Blog jsem dokonce nikde veřejně nepropagovala. Četli ho moji přátelé a náhodní návštěvníci =)

Po roce se stal Food&Lifestyle blogem a tuto podobu má i dnes.
Několikrát jsem i změnila design webu. Z fialkové barvy jsem se dopracovala k zastřené růžovo-fialové.
A logo blogu jsem sladila s vizitkami.


Před rokem k blogu přibyl také instagram a před necelým rokem jsem se rozhodla založit i facebook.
Nejnovějším parťákem tohoto blogu je youtube kanál, který se stal mou novou závislostí. Už v mých šestnácti letech jsme s naší středo školskou angličtinou se ségrou sledovaly zahraniční youtuberky a nikdy by nás nenapadlo, že za pár let tento trend přijde i do Čech a my se staneme součástí blogosféry a youtube scény.

Můj blog sice nečtou statisíce čtenářů, tak jak tomu je u těch našich zahraničních youtuberek a blogerek, které sledujeme už od jejich začátků, ale věřte, že jsem vděčná za každého z vás, ať je vás tady deset nebo tisíce!

Díky vám a vaší aktivitě jsem se jako autorka tohoto blogu mohla v letošním září účastnit Food festivalu Foodparade, na kterém jsem měla pod záštitou Chefparade vlastní program o čokoládě a její výrobě. 
Díky blogu a snaze o progres jsem se letos účastnila kurzu food fotografie a také food stylingu. Zúčastnila jsem se také první české START IT food konference v Praze. Objevuji stále nová zajímavá místa, chutě a poznávám nové lidi, které bych možná nebýt foodblogerem nikdy nepoznala, kdo ví. =)

A víte co je krásně symbolické?
 Před pár dny instragram pokořil 2000 odběratelů a to je pro mě krásný dárek!
A proto i já pro vás mám jeden dárek. 
Jak jste mohli vidět v jednom z HAUL videí na mém youtube kanále, zamilovala jsem se do kuchařky Romana Vaňka, kterou jsem dostala od přítelovi sestry k narozeninám. 
A tak jsem se domluvila s knihkupectvím Megaknihy.cz, že tuto stejnou knížku dáme pro vás, mé čtenáře, do soutěže!

Jste rádi?
Já doufám, že ano, protože na tuto kuchařku byl velmi příjemný ohlas a spousta z vás mi psala, že by si ji ráda pořídila a taky, že kuchařky Vaňka jsou nejlepší.

Soutěž bude probíhat jak na instagramu, facebooku tak tady na blogu. Protože ne každý z vás má obě dvě sociální sítě a ráda bych, aby se vás zúčastnilo co nejvíc.  Jednotlivé podmínky budou vypsány na dané sociální síti. Můžete se zapojit klidně všude, je to na vás a pro vás =)Podmínky pro účast na blogu.

1. Napište mi do komentářů, jaký je váš letošní největší sen, který by ste si chtěli splnit.
2. Ke komentáři připojte emailovou adresu.
3. Být čtenářem aspoň na jedné z těchto platforem - blog, instagram, facebook.
4. Soutěž trvá do 22.1.2016 a následující den bude vylosován výherce.

SOUTĚŽ JE UKONČENA, VÝHERCE BYL VYLOSOVÁN.
Gratuluji vítězce Kateřině Stoklasové!
You Might Also Like

11 komentářů:

Unknown řekl(a)...

Můj letošní cíl a sen je zapracovat na zlepšení mého zdrav.stavu. Email hlemyzdka@gmail.com

Unknown řekl(a)...

Tak tedy hodně úspěchů i do dalších let! Musím říct, že vzhled blogu je teď pro mě mnohem atraktivnější a ráda se sem vracím, pokud budeš provádět nějaké změny, ať nejsou moc velké - tohle je prostě ideál! :-) Můj letošní velký sen je přestěhovat se, začít se osamostatňovat a všechny ty další "dospělácké věci", často si od tebe beru tipy na přípravu jídel, jen nechápu, jaktože ty tvoje jsou vždycky tak krásné, mě se to snad ještě nikdy nepovedlo, chuťově dobrý, ale vzhled teda nic moc, musím na tom ještě zapracovat :-) k.komrsova@gmail.com

Šárka Beranová řekl(a)...

Ahoj, gratuluji k druhému výročí :)
My doma milujeme tyto knihy od Vaňka, máme už dvě a určitě si chci pořídit další, nejvíce vaříme z té co se jmenuje Snadno a rychle, mám tam už pár oblíbených receptů. Prostě to funguje :)
Jo a ten sen - tak my plánujeme v létě s celou rodinou (já, manžel a 3 děti) na auto výlet do Anglie. Se zastávkama ve Francii a tak různě po cestě, tak doufám, že se mi tento splní :)
A tento design blogu je opravdu povedený, je to takové příjemné, nepřeplácané a přitom prostě pěkné:) Youtube kanál jsem objevila teprve nedávno a překvapilo mě, že tam není více odběratelů.
Tak do dalších let spoustu nových čtenářů a odběratelů :)
Šárka
sabera@hotmail.cz

Joannie řekl(a)...

Narazila jsem na Tebe teprve nedávno a to na instagramu, kde jsem tvou sledovatelkou a momentálně už i čtenářkou vydařeného blogu :).
Ráda se zúčastním soutěže a mým největším letošním snem je strávit alespoň týden na nějakém řeckém ostrově, Kypr, Kréta... a užívat si pohodu, dobré jídlo, západy slunce, pláže, památky - minulý rok pro mě byl jedním z nejhorších a letošní nebude kvůli škole o moc lepší, ale taková dovolená by mě zachránila a doufám, že si ho splním. Stejně tak i Tobě přeju aby se ti navíc k úspěchům s blogem splnily i další sny :).
Jane093@seznam.cz

Anonymní řekl(a)...

Mým snem a zároveň předsevzetím letošního roku je naučit se lépe vařit. Za poslední dva roky jsem se dost zlepšila, ale chtěla bych se naučit používat nové koření a nové ingredience,nacházet nové chutě a nové postupy ve vaření.
jenom nevím jak to půjde dohromady s mým druhým předsevzetím: zhubnout.
Ladislava.cermanova@seznam.cz

Unknown řekl(a)...

sleduji te jako elizabeth greenova
tomanova.katerina@centrum.cz
a leto si schvi splnit velky sen a to jen na erasmus do zahranici, naucit se apolehat sama na sebe a neco noveho a hlavne jazyky ;) tak uvidime

Misa řekl(a)...

Ahojky, gratuluji k druhym narozeninam! :) A preji hodne radosti pri psani blogu a foceni nadale - mas nadherne fotky! P.S. krasnesladene nehty s vizitkou ;)

Petra řekl(a)...

Vsechno nejlepsi!

LePo227 řekl(a)...

Gratuluju k vyroci!!Preju cim dal vic ctenaru:-) Mym pranim na letosni rok je si ten rok proste a jednoduse uzit se vsim co prijde.lenka.polakovicova7@gmail.com

Unknown řekl(a)...

Mým snem je dokončit letos vysokou školu a začít bydlet s přítelem :) Jinak se mi moc líbí Tvůj blog, a i přesto, že jsem na něj narazila celkem nedávno, tak už jsem dokonce vyzkoušela nějaké muffinky podle tvých receptů a byly báječný :) Tak přeji, ať se blogu stále daří a má čím dál více čtenářů!
k.hojovcova@gmail.com

Libri a já řekl(a)...

Tak v prvé řadě bych Tobě a Tvému blogu chtěla popřát vše nejlepší do dalších let.
Mým největším letošním snem je, abych úspěšně dokončila VŠ - obhájila diplomku a odstátnicovala.
adamkova.s136@seznam.cz