Fishi Sushi v Olomouci

21:02 Unknown 6 CommentsDneska odpoledne jsme si chtěli zajít někam na sushi, protože jsme na něj měli už dva dny opravdu velkou chuť a před spaním jsem na instagramu projela aspoň tisíc fotek pod hastagem sushitime :D
No a tak jsem začala pátrat na internetu kam na dobré sushi v Olomouci.

O tragédii jménem Čajovna Wabi jsem vám už psala a o naší spokojenosti v Sushi Miomi jste se taky mohli dočíst. Miomi je bohužel dost drahé a pokud zrovna není na slevomatu výhodný voucher, tak si sushi raději uděláme doma. Ale jelikož jsme chtěli prozkoumat i další možnosti, tak jsme našla podnik jménem Fishi Sushi, který nabízí pouze take away variantu. Sedli jsme si k PC a vybrali jsme si s Lubou každý 10 kousků dle chuti. Kolem čtvrté hodiny jsem ho telefonicky objednala a o půl sedmé jsme se dostavili na prodejnu, kde byly dvě moc milé a usměvavé slečny. Balíček byl už nachystaný, ale při placení jsme trochu ztuhli. Jelikož si sushi objednáváte telefonicky, tak si předem můžete spočítat kolik budete platit. My jsme měli platit 267 korun a slečna po nás chtěla 321. Pak jsem si na tabuli s nabídkou všimla, že ony rolky, které jsme si objednali 8x nestojí 13kč, jak psali na jejich webu, ale 19kč. Což je docela skok - 6 korun za kus.  My na to máme obecně smůlu, při každém nákupu v potravinách máme na účtence něco špatně namarkované a nebo věci, které mají být v obchodě ve slevě, tak na účtence rozhodně ve slevě nejsou. A tak jsem nějak rezignovala to zase řešit.

Doma jsem ale sedla k PC a napsala jsem na jejich FB stránku vzkaz, ať si tuto chybu na jejich webu překontrolují, že nás to při placení nemile překvapilo. Byla jsem ale mile překvapena reakcí majitelky, během minuty mi odepsala s vysvětlením, že ten den měnili web a tudíž tam zůstala neaktualizovaná cena a jako omluvu nám poskytla 10% slevu na další nákup. Což považuji jako skvělý přístup ze strany podniku.


A abych se dostala k hodnocení jídla. Sushi mají dle našeho názoru prvotřídní!
Opravdu velmi chutné, rýže byla akorát ochucená. V rolkách byly obrovské kusy avokáda, lososa, tuňáka, manga či okurky. Opravdu jsme si moc pochutnali, já jsem si nejvíce pochutnala na Philadelphia maki a oné osudné Skin roll (ta kráska obalená v lososovi). Tyto dva kousky byly luxusní!
Takže za mě a a za Lubu doporučujeme Fishi Sushi všema deseti.You Might Also Like

6 komentářů:

Veru-life řekl(a)...

Tak přístup se mi líbí, že máte 10% slevu na další nákup :) To já budu příteli zítra připravovat sushi domácí a poprvé, tak doufám, že to zvládnu :D

Milad řekl(a)...

Do Fishi sushi také moc ráda chodím. Mají opravdu výborné sushi a moc příjemný personál.
S čajovnou Wabi mám úplně stejné zkušenosti jako ty.Dovolala jsem se až napodesáté a to co jsem měla v krabičce byla hrůza. Wabi už nikdy.

Tereza řekl(a)...

Vypadá to skvěle! :)
HAUTE BASICS urban decay giveaway

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den, bohužel v ten osudový den jsme spouštěli novou verzi webu a administrátor zadal špatně cenu u dané rolky. Rozhodně v tom nebyl žádný záměr.
I tak děkujeme za milá slova a jsme moc rádi, že Valm chutnalo. Rádi Vás přivítáme znovu.
Hodúrová, majitel FISHI SUSHI

Unknown řekl(a)...

Veru, jak se povedlo? My si ho taky docela často děláváme doma =)

Unknown řekl(a)...

Přesně tak, holky za kasou byly moc milé a sushi bylo fakt výborné =)
A Wabi je asi profláknutá špatnou pověstí opravdu všude.