Coffee Library Bistro

18:24 Unknown 1 Comments


 Dneska ráno jsem si řekla, že půjdu psát seminární práci do nějaké olomoucké kavárny.
Mám dny, kdy mě rozptyluje být doma, zrovna když musím dělat věci do školy, a tak poslední dobou docela ráda pracuji mimo home office a spíš si zajdu někam na kávu. Často se to zvrhne v pozorování dění okolo mě, ale jelikož doma nemám kávovar a těch posledních pár měsíců, co jsem kávu zase začala pít bez následných obtíží, nemám jinou možnost, než vyrazit do města a dát si moje oblíbené cappuccino v centru.

Posledních čtvrnáct dní je v Olomouci nádherné počasí a tak vyrážíme často do města jen tak, projít se, načerpat energii ze sluníčka a po cestě se někde zastavíme, na nákup, na kávu, do knihovny a nebo se jen tak procházíme po městě a poté zamíříme procházkou domů.

Dnešní plán vyrazit do města a dát si někde kávu a něco sladkého moc nevyšel, protože mám poměrně těžký ntb, který ještě k tomu vydrží cca hodinu bez nabíječky, takže jsme opět vyrazili zařídit nějaké přítelovy pochůzky a pak jen tak relaxovat. Ano, o to déle budu dneska večer zase sedět za ntb a sepisovat seminární práce a přípravu na pondělní vysílání do rádia. Já vím!

Každopádně jsme nakonec zamířili do Coffee Library, protože jsme ji tentokát měli po cestě, což se často nestává. Normálně je pro nás relativně z ruky, ikdyž v Olomouci není nic z ruky :D Každopádně jsem zde byla asi počtvrté a konečně byla skoro prázdá, klidná a tichá. Sedli jsme si do těch nádherné fuschiových křesel, koukali jsme z okna a plánovali cestu do Irska, kam vyrážíme už za 14 dní ... oh, odpočítávání zachvilku započne.Ale pozor, bubny prosím ..... poprvé v životě jsem ochutnala makronku!
Já vím, co jsem to za food bloggera, že jsem ještě neměla ten malý, drahý, sladký a kulatý skvost :D
Vybrala jsem si ji podle barvy, protože byla nádherně tmavě růžová s dokonalou nugátovou náplní. Byla skvělá! U nás doma se dělají klasické laskonky, ale teta na Vánoce dělá šlehané bílky s mandlemi a tak mi ta chuť nebyla vůbec cizí. Ale ten nugát, fakt výborný a k tomu ta hořká káva!Doufám, že i vy jste měli příjemný pátek a po práci jste si řádně odpočinuli, zašli se někam projít. Bože, jak mně to slunečné počasí chybělo, fakt šíleně. Ráno vstanu a hned vytahuji žaluzie, otevírám balkon a ještě v pyžamu vykouknu na balkon. Vytáhnu bylinky ať načerpají sílu a jdu si udělat sypaný čaj Shanti, který jsem mimochodem dostala od kamarádky a je úžasný - musíte ho vyzkoušet!Krásný víkend!You Might Also Like

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Nádherný článek s krásnými fotkami! Já miluju jaro, tyhle dny, kdy je teplo, jsou doopravdy skvělé! :)
Catherine Ribbon