SKØG Urban Hub

8:15 Unknown 1 Comments


 Před nějakou dobou jsem byla na jedné akci v Brně a jelikož jsme to pojaly s kamarádkou jako dámskou jízdu, byly jsme rozhodlé, že si ten večer pořádně užijeme. Po cestě z akce jsme zavolaly našemu spolužákovi ze základní školy, který nyní studuje v Brně a vyrazili jsme společně objevovat brněnské podniky.

  Noční život byl v plném proudy a první místo, kam nás kamarád zavedl byl moc příjemný podnik SKØG Urban Hub na Dominikánském náměstí. Tento typ restaurací a kaváren poslední rok naprosto miluju. S nádechem dřeva a chladné Skandinávie. Hned při vchodu vidíte velký otevřený prostor a naproti vám je podlouhlý bar s obrovskou křídovou tabulí na které je napsaná aktuální nabídka piva a jídla. Zaujal mě vegatariánský burger a hummus z bílých fazolí.

  
 Ale jelikož jsme byly s kamarádkou po večeři, zůstali jsme všichni tři pouze u pití.  Obsluha byla velmi příjemná a usměvavá. Naprosto mě okouzlilo servírování limonády s levandulovo borůvkovým sirupem. Posuďte sami =)Interiér působil velmi pohodově, cihlové zdi natřené na bílo spolu s hnědými barvami nepůsobily vůbec pochmurně, ale překvapivě velmi klidně. Posedávaly zde páry nad sklenkou vína, parta přátel u piva i osamocení studenti datlující do klávenic notebooků. Nás asi nejvíce zaujala pobíhající border kolie, kterou se moje kamarádka snažila neustále nalákat k pomazelní :D


You Might Also Like

1 komentářů:

Teréz řekl(a)...

skog mám ráda :) je to tu správně hipsterské, mají úžasné raw dezerty a skvělé domácí limonády :) kdybych měla na to čas, sedla bych si sem s notebookem a tvořila články v tomto prostředí :)
krásné fotky!
Amaya Usagi