Sladké království by Trisha

22:06 Unknown 1 Comments
Před pár měsíci otevřeli v Olomouci pobočku Sladkého království a to přímo v průchodu Masných krámů na Dolním náměstí. Už jednou jsme se tam s kamarádkou vydaly, a to hned v prvním týdnu po otevření, ale bohužel bylo zavřeno z důvodu vyprodání. Včera jsme si opět našly čas a zašly jsme konečně vyzkoušet ty krásné cupcakes, které tařka zaplavily instagram pod hastagem Olomouc a Sladké království.

Musím říct, že nabídka byla velmi lákavá - já osobně jsem váhala mezi toffifee a snickers a kamarádka mezi borůvkovým a malinovým. Nakonec vyhrálo snickers a čoko malina, oba dva za 45kč. Přímo v této útulné prodejně si můžete sednout k malému stolečku a nebo si sednout k jednomu ze dvou stolků přímo před obchůdkem.

V nabídce jsou také domácí limonády či káva Lavazza. U nás vyhrála bio levandulová limča a také příchuť lesní ovoce. Cena byla 39kč za 5dcl, což je super, protože jinde v Olomouci jsem většinou postřehla ceny kolem 45kč za 3dcl domácí limonády. Jen jsme se s kamarádkou shodly, že když si někde objednáme limonádu, tak očekáváme perlivou vodu na místo té neperlivé. Už jsem takhle dostala limonádu bez bublinek několikrát, tak se možná pletu, ale každopádně já bych uvítala alespoň jemmě perlivou vodu - mně osobně to pak víc chutná.Slečna, která nám cupcakes prodávala byla moc milá a povykládala nám i jaké je složení těsta na cupcakes. Musím říct, že ač na první pohled krém vypadal "těžký", tak se ve skutenočsti rozplýval na jazyku a byl krásně našlehaný. Za nás velká spokojenost a dokonce zrovna běží akce - při zakoupení 3 cupcakes máte libovolný nápoj zdarma =)

I přesto, že je ve Sladkém královtsví k dostání alespoň jeden bezlepkový druh cupcakes, tak si je můžete také rezervovat, či si domluvit speciální bezlepkovou várku. Na jejich Fb stránkách se pravidelně objevuje  jaké cupcakes mají zrovna v nabídce. Mimo jiné si zde můžete objednat i dorty a macronky. Pokud budete chtít potěšit kamarádku či někoho z rodiny a koupit mu k svátku či k narozeninám něco sladkého na zub, tak tímto podnikem nešlápnete vedle!

VLOGYou Might Also Like

1 komentářů:

Martin řekl(a)...

Taky jsme je s přítelkyní objevili a stali se na nich okamžitě závislí :-) Doporučuju pistácioví a rafaelo :-)