FÆNCY FRIES otevřeli pobočku v Olomouci

21:28 Unknown 2 Comments


Před pár týdny jsem dostala od kamaráda, který bydlel v Ostravě echo, že se bude v Olomouci otvírat hranolkárna. Oukej, hranolky máme asi každý rád (kdo ne, tak kecá). My už si nějaký ten rok připravujeme hranolky výhradně pečené v troubě a to asi z pěti různých druhů zeleniny. Ale ruku na srdce, kdo by sem tam nedostal chuť na klasický smažený bramborový hranolky s pořádnou dávkou domácí majonézy? Já teda ano!

A tak jsme se vydali na průzkum.FÆNCY FRIES sídlí na Ztracené ulici směrem na náměstí a kdybyste náhodou nemohli trefit, tak jděte za čichem. Ono to smažení přece jenom smrdí a jde to cítit. Musím teda říct, že v pondělí jsme je cítili už na začátku ulice a když jsme šli kolem dnes, tak dokud jsme nezahlédli výlohu, tak by člověk neřekl, že se tam smaží hranolky ve velkém. 

Nejvíc jsem se asi těšila a bramboru týdne! Kamarád totiž říkal, že je tam každý týden vystavená největší brambora a to mě pobavilo, prostě originální nápad.

Já jsem si dala malé hranolky 150g za 34 Kč s brusinkovým dipem a Luba si dal velké hranolky 250g za 44 Kč posypané cheddarem a k tomu dip originál. A jak nám chutnalo? Brusinkový dip byl krásně hutný, sládký a prostě mi to v kombinaci s těmi slanými hranolkami opravdu chutnalo. Dip originál bych přirovnala ke steakovému koření, hodně výrazný -  ale dobrý!A taky jsme ochutnali jejich domácí ledový čaj - černý s grepem.

Každopádně musím říct že super nápad. Taková rychlovka když nestíháte oběd. Když jsem si FÆNCY FRIES našla na instagramu, tak jsem objevila lákavé fotky hot dogů s porcí čerstvé pažitky nebo cibulky a doufám, že i taková paráda se v Olomouci jednou objeví.
A pozor, na své si přijdou i vegani, protože nabízí i veganský dip ;)

You Might Also Like

2 komentářů:

Unknown řekl(a)...

Mňam, tak to se tam musím hned jít mrknout. ještě by mě zajímala otevírací doba, protože dřív než o půl 5 se od města v týdnu nedostanu :(.
http://www.piecesofmyworld.cz/2017/04/fncy-fries-otevreli-pobocku-v-olomouci.html

Unknown řekl(a)...

Kači, mají do 19:00, ale doporučuji sledovat jejich FB, mají často změny kvůli různým festivalům apod.