Asian Temple

15:06 Unknown 2 Comments

 

Po návratu z Anglie jsem se bála, že budu tesknit a zatím jsem se neměla čas zastavit. V pátek jsem jela za ségrou do Prahy a společně jsme vyrazily zase jednou na blogerskou akci.

Jednalo se o představení nové produktové řady kosmetické značky Tesori d´Oriente v prostorách asijské restaurace Asian Temple. Koncept do sebe perfektně zapadal, prostory Asian Temple mě nejen uchvátily, ale celé akci dodaly tu pravou atmosféru.


Mottem značky Tesori d´Oriente je, že by každá žena měla mít možnost vytvořit si přímo ve svém domě dokonalý smyslový zážitek. Jedná se o italskou značku, jejíž hlavní inspirace pochází z Orientu. Musím se přiznat, že jsem o této značce v minulosti neslyšela, ale její krásně zpracované a designové obaly mě opravdu okouzlily. Nejsem typ, který má ráda těžké a kořeněné vůně, ale nově představovaná řada Ayurveda je přesným opakem. Je svěží, sladká, květinová. 


Ájurvéda znamená vědění o životě. 

Po představení kosmetiky přišla ještě zajímavější část. Povídání si s pánem, který více než rok pobýval v Indii a studoval právě tuto alternativní medicínu. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš, základem zdraví. Dostali jsme tipy jak definovat naše osobní rozložení těchto tří dóš a jak se dle toho chovat k našemu tělu.


Víte jaká je výhoda být food blogerem na beauty akci? 

Než si slečny nafotí kosmetiku, vy máte prostor důkladně prozkoumat občerstvení. A to stálo za to. Připraveno bylo nejen nejjemnější sushi jaké jsem kdy jedla, ale také asijské míchané saláty, rýžové nudle s kuřecím masem, pikantní tepelně upravená zelenina, kuřecí satay a nechybělo ani šampaňské =)

Jídlo bylo fantastické. A ta zmrzlina z vlašských ořechů s teplým  karamelem na závěr. Mňam!
Jako doprovodný program bylo malování na ruce, které jsem samozřejmě nemohla vynechat a odnesla si krásný dočasný náramek s peříčkem kolem zápěstí.


- Dominika


You Might Also Like

2 komentářů:

Petra řekl(a)...

Nejlepší sushi co jsem jedla. Vlastně jediné, u kterého jsem řekla, že mi chutná :-)

LifestyleBirdie řekl(a)...

Akce a hlavně místo vypadá úžasně! To samé platí o krásném sushi, na které jsem hned dostala chuť! :D Tuto značku znám, jelikož jezdím do Itálie od malinka, ale jedná se o značku, která se najde v každém supermarketu a patří k těm nejlevnější...:D Nikdy mě nenapadlo ji zkusit, protože já mám ráda italské stálice po desetiletí - Felce Azzura a Borotalco! :)

LifestyleBirdie