BB espresso shop v Kladně

18:22 Unknown 1 Comments


Už nějaký ten pátek jsme měly se ségrou na seznamu kaváren BB espresso shop v Kladně a už podle fotek jsme usoudily, že se nám tam bude moc líbit. Ovšem za ten více jak půl rok, co o BB víme, jsme se tam nedostaly...

Až konečně minulou neděli jsme se vydaly do Kladna a zavítaly do této krásné kavárny.

Na první pohled se nám prostory zdály tmavější než na fotkách. Mě osobně to nevadilo, ale Peťa si na to nemohla zvyknout, je pravda že máme raději světlé prostory kde se kombinují přírodní tóny barev, ale i přesto se nám tam moc líbilo! Jelikož byla neděle a bylo otevřeno až od 13:00, po celou dobu jsme byly v kavárně samy. Tedy až na jednu paní, která si brala kávu s sebou. Přiznám se, že už předem jsme měly v plánu, že si tam uděláme nové fotky na blog do sekce "O mně", ale tohle nám jednoduše hrálo do karet =)

V kavárně byla moc příjemná slečna baristka, káva byla také dobrá a ochutnala jsem ten nejlepší dýňový dort, jaký jsem doposud ochutnala. Fakt! Tak jemný, nadýchaný a rozplývající se na jazyku....


Dokonalost.

 A jelikož to byl po dlouhé době sesterský víkend, vyzkoušely jsme i bezlepkové brownies s malinami. Přiznám se, že jsem nikdy předtím bezlepkové brownies neochutnala, tak nemohu porovnávat, ale přišlo mi to jako jemná a hodně čokoládová bábovka. Ovšem to neznamená, že to nebylo výborné. Ty maliny k čokoládě jednoduše sedí.


No a ta labuť na cappuccinu byla samozřejmě už jenom třešničkou na dortu, příjemná změna po záplavě "srdíček".

Kecám, největším TOPem jsou ta křesla! 

Ušák je prostě srdcovka a ségra už se pár let nemůže rozhodnout, jakou barvu si nakonec pořídí do pracovny. No a abych se přiznala, už i já o něm uvažuji... Teď už se jenom přestěhovat do většího bytu, abych ho měla kam napasovat =)

Po příjemně stráveném brzkém odpoledni jsme se doma pustily do kompletní rekonstrukce Petiného blogu a mně to nedalo a i můj blog dostal nový kabátek. Tak doufám, že se vám líbí!

- Dominika

You Might Also Like

1 komentářů:

Petra řekl(a)...

Doufám, že se tam zase brzy podíváme.