O MNĚ

18:42 Unknown 0 CommentsVítejte na mém food & lifestyle blogu, který je místem, kde se prolínají mé dvě největší záliby, a to fotografování a jídlo.

Jmenuji se Dominika a tento blog původně vznikl v lednu 2014 jako 365 denní projekt. Denně jsem zveřejňovala jednu fotografii s krátkým popiskem - místa, která jsem navštívila, věci, které jsem zažila či se jednalo o věci, které mě denně inspirovaly.

Focení je můj největší koníček, který mě provází už dlouhá léta. Vždy jsem měla potřebu zachytit nejdůležitější momenty v životě a tak jsem se přes focení kompakty dostala k mé první zrcadlovce, se kterou fotografování nabylo větší rozměr a má záliba se o to víc prohloubila.


Svět kolem mě je plný kouzelných okamžiků, které mohu díky fotografování zachytit.

Díky psaní tohoto blogu jsem poznala spoustu skvělých a inspirativních lidí. Z některých se staly postupem času dokonce i přátelé. Naskytla se mi obrovská spousta nejrůznějších spoluprací a příležitostí podílet se na projektech, díky kterým jsem získala velké zkušenosti.

- Na jaře roku 2017 jsem spolu s dalšími dvěma skvělými blogerkami účinkovala v reklamě Krále Sýrů aneb Jak chutná láska.
- Na konci léta 2016 jsem měla možnost připravovat v ranním vysílání pořadu Dobré ráno školní svačiny pro děti. (vstup I, vstup II, vstup III, vstup IV)
- V roce 2016 se Pieces of my world umístil v TOP 20 českých foodblogů v soutěži Food blog roku.
- V celém průběhu roku 2016 jsme spolu s týmem blogerek a úžasnou Evičkou tvořily Sýrovou Etiketu Krále Sýrů.
- Na podzim roku 2015 jsem se díky Chef Parade účastnila festivalu Foodparade, na kterém jsem vedla workshop vaření čokolády a fairtrade.
- V roce 2015 jsem se účastnila kurzu food fotografie a také food stylingu s fotografem NEŠO MATIC.
- Blog prošel několika velkými úpravami včetně změny designu a loga.

Dalo by se říct, že s blogem jsem rostla a dospěla i já. 

Od prvních řádků na tomto blogu v roce 2014 jsem stihla získat titul bakalář a následně i magistr oboru Mezinárodních rozvojových studií. Během posledního ročníku na univerzitě jsem začala pracovat v organizaci, ve které jsem momentálně zaměstnaná na plný úvazek a dalo by se říct, že je to má první dospělácká práce.


Stihla jsem se zamilovat, přestěhovat a procestovat kus světa...

V současnosti se věnuji především fotografování, sociálním sítím, copywritingu apod.


0 komentářů: